Konkurs "Kibicuj i Wygrywaj"

Przeczytaj zanim zaczniesz pisać cokolwiek

Konkurs "Kibicuj i Wygrywaj"

Postprzez Alferek » 10 sty 2011, o 11:45

Wzorem ubiegłorocznej edycji w tym roku kontynuujemy konkurs "Kibicuj i Wygrywaj", w którym główną nagrodą jest samochód Chevrolet Spark, ufundowany przez firmę Opel Wawrosz. Oprócz tego mamy również inne atrakcyjne nagrody, którymi są: wejściówki do kompleksu SPA & AquaPark w Turcianskie Teplice na Słowacji, wejściówki na lodowisko i na stok narciarki na Czarnym Groniu w Rzykach k. Andrychowa a także weekend w hotelu Jawor w Jaworzu k. Bielska-Białej. Wystarczy bilet i SMS by dostać szansę zdobycia nagród.
Regulamin konkursu:
http://www.unia.aksam.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=71&catid=47&lang=pl
Demokracja na forum prowadzi do anarchii. Dlatego nie będzie na forum demokracji. A jak się nie podoba to won na shoutboxa.
Alferek
Administrator

Re: Konkurs "Kibicuj i Wygrywaj"

Postprzez bossor » 10 sty 2011, o 12:42

niewiem czy dobrze zrozumialem ale zeby miec jakies szanse trzeba wyslac przynajmniej 7sms . A jak ktos chce naprawde poszalec byl na wszystkich meczach to musi juz wydac prawdziwy majatek zdecydowanie lepsza formula konkursu byla w zeszlym roku ale jak widac zdieranie kasy z kibicow neima konca ..Nie dosc ze kupisz bilet dajmy na to za 12zl to jeszcze musisz wysylac sms zeby miec szanse an udzial w konkursie ...
Wszyscy dobrze wiemy choć by pękały mury
to zawsze racja stoi po stronie tej trybuny...
bossor
stary wyjadacz

Postprzez SIXA » 10 sty 2011, o 14:09

no trochę z tymi sms to przesada , nie byłem na wszystkich meczach i biletów mam tylko 11 ale wywalić na każdy sms ponad zeta to jakoś mi się to nie uśmiecha :twisted:
SIXA
stary wyjadacz

Postprzez Rosik » 10 sty 2011, o 14:58

To jakaś kpina...
Rosik

Postprzez zakuosw » 10 sty 2011, o 15:15

Zgadzam sie z przedmówcami. W zeszłym sezonie wystarczył wstęp na mecz ale ktoś widać wymyslił że można jeszcze z ludzi ściągnąć kase więc ja za takie cos dziękuje.
...:::Dumni po zwycięstwie wierni po porażce:::...
zakuosw
stary wyjadacz

Postprzez Dexter Morgan » 10 sty 2011, o 15:27

dobrze, dobrze oto chodzi nie wysylajcie smsow :D wieksza szansa, ze zgarne to autko.. przynajmniej zona sie ucieszy :D
Dexter Morgan
stary wyjadacz

Postprzez daniel9992 » 10 sty 2011, o 16:02

co do tych SMSów powiem jedno: Walcie się!!!
daniel9992
zaawansowany

Postprzez bossor » 10 sty 2011, o 16:09

panowie i panie ja proponuje akcjie" nikt sms nie wysyla "ciekawe co zrobia ....
Wszyscy dobrze wiemy choć by pękały mury
to zawsze racja stoi po stronie tej trybuny...
bossor
stary wyjadacz

Postprzez Crosby » 10 sty 2011, o 16:50

Na bank każdy Cie nie poprze. To samo robi się w konkursach w telewizji gdzie wygrywając nagrodę wysyłasz smsy. Na mecze nie chodzisz dla nagród tylko z innego powodu a nagroda to taki dodatek.
Crosby
zaawansowany

Postprzez Strzygiel_osw » 10 sty 2011, o 17:38

Unia mogła się szczycić jedynymi tego rodzaju konkursami dla kibiców w hokejowej Polsce i rzeczywiście były one bardzo fajne, teraz jednak nie ma konkursów i nagród dla kibiców tylko dla osób które zapłacą za udział w konkursie...
Sorry ale nie mam kasy na takie zabawy i prawdopodobnie nie wyślę ani jednego SMS`a
Strzygiel_osw
stary wyjadacz

Następna strona

Powrót do Regulamin forum i sprawy techniczne