Koniec forum z końcem sezonu 2018/19

Przeczytaj zanim zaczniesz pisać cokolwiek

Koniec forum z końcem sezonu 2018/19

Postprzez Alferek » 25 gru 2018, o 21:27

Witam,
Ponieważ forum z przyczyn naturalnych umiera, to nie ma sensu go podtrzymywać.
Dlatego też planuję jego zamknięcie.
Całą aktywność proszę przenieść na facebookowym fanpage Unii, którego nie prowadzę, ale jest.

Historia:
Kiedyś była lista dyskusyjna na usenecie (ponoć, bo nie miałem jeszcze stałego łącza)
Potem początkiem XXI wieku jedno ogólnopolskie forum hokejowe, potem ono padło i w 2005 roku założyłem nowe (nadal fizycznie funkcjonuje, choć jest prawie martwe forumhokejowe.pl). Odbywały się nawet zloty forumowiczów, jedyne takie gdzie Tyskacz pił z Unitą. Zrezygnowałem z jego prowadzenia po paru niesnaskach.
Ale zaczęły się tworzyć fora klubowe, co zdezintegrowało kibiców i przyczyniło się do odejścia ludzi z forum ogólnopolskiego.
Forum Unii działało, ale powoli zaczęło przegrywać z Facebookiem, a wyniki drużyny też zniechęciły do pisania.
Ostatni post tu był 2 tygodnie temu, po co więc to trzymać?
Sentymentu nie mam, przekazywać go nikomu nie będę, po prostu delete i tyle. Jak ktoś chce to niech sobie nowe założy.

best regards
Alferek
Demokracja na forum prowadzi do anarchii. Dlatego nie będzie na forum demokracji. A jak się nie podoba to won na shoutboxa.
Alferek
Administrator

Powrót do Regulamin forum i sprawy techniczne