Cookies

Cookies

Postprzez Alferek » 10 kwi 2013, o 09:53

Ostatnio jakiś szał zrobił się na informacje, że "strona generuje cookies". Wynika to z ustawy, której ja nie przygotowywałem, zrobił to ktoś inny i każe poinformować o tych cookies pod rygorem kary w postaci do 3% przychodów. Niestety forum przychodów nie generuje, tylko generuje stres związany z czytaniem dyrdymał wypisywanych przez niektórych "znafcuf" hokeja.
W związku, że ta strona generuje cookie, który ułatwia ponowne zalogowanie się i nic więcej, uprzejmie informuję forumowiczów, że jeśli im to nie przeszkadza to mogą nadal swobodnie z tego forum. Jeśli jednak nie chcecie tego cookie, to nie wchodźcie na to forum, bo nie da się tego cookie wyłączyć, ewentualnie wyłącz cookie w przeglądarce, ale nie wiem czy wtedy forum będzie działało prawidłowo.
Na dysku możecie mieć takie coś:
PHPSESSID
phpbb3_j5xvh_k
phpbb3_j5xvh_sid
phpbb3_j5xvh_u
ale niekoniecznie, bo ja na swoim takich rzeczy nie znalazłem a forum mi działa.

Cookie naszego forum nie szpieguje, na forum nie ma żadnych innych szpiegów typu Gemius i innych zbieraczy statystyk. Zobaczcie sobie ile wtyczek szpiegujących jest na najpopularniejszym polskim serwisie hokejowym, którego nazwy nie powiem, bo mi nie płaci za reklamę. Nasze forum pod tym względem jest dziewiczo czyste, bo administracja ma dużo innych lepszych zająć niż szpiegowanie prywatności forumowiczów.

Najgorsze w całym tym bublu ustawowym jest to, że jak hieny powstają firmy oferujące przeróbkę stron by ten głupi komunikat o możliwości istnienia cookie się pojawił. W ten sposób będziemy mieć wzrost gospodarczy w kraju.
Demokracja na forum prowadzi do anarchii. Dlatego nie będzie na forum demokracji. A jak się nie podoba to won na shoutboxa.
Alferek
Administrator

Powrót do sezon 2009/2010 - seniorzy